اخبار > همکاری بیمارستان عمومی ماساچوست و شرکت CRISPR Therapeutics برای گسترش درمان های نوین مرتبط با سرطان
 


  چاپ        ارسال به دوست

همکاری بیمارستان عمومی ماساچوست و شرکت CRISPR Therapeutics برای گسترش درمان های نوین مرتبط با سرطان

مرکز سرطان بیمارستان عمومی ماساچوست(MGHCC) و شرکت CRISPR Therapeutics قرارداد دوساله همکاری تحقیقاتی  و دریافت مجوز های درمان های نوین مرتبط با سلول T علیه سرطان را به امضا رساندند.

آن ها قصد دارند از تکنیک ویرایش ژن CRISPR-Cas9 برای بهبود درمان های در حال توسعه استفاده کنند، و تمرکز اصلی آن ها بر روی سرطان های هماتولوژیک و تومورهای توپر است.

مارسلا ماوس، مدیر برنامه ایمنوتراپی سلولی در MGHCC و استادیار پزشکی دانشکده پزشکی هاروارد، این پروژه را در بیمارستان عمومی ماساچوست رهبری خواهد کرد. در عین حال شرایط خاص قرارداد همکاری انتشار نیافته است.

Jon Terrett رئیس مرکز تحقیقات و ترجمان ایمیونوانکولوژی در شرکت CRISPR Therapeutics می گوید: کاملا واضح و مبرهن است که تکنیک CRISPR-Cas9 نقش بسیار مهمی در نسل های جدید درمان های مبتنی بر سلول های T علیه سرطان ایفا خواهد کرد. با ترکیب قابلیت های ویرایش ژن گروه ما با تخصص پیشگام دکتر Maus در درمان های مبتنی بر  سلول T، ما امیدواریم پیشرفت قابل توجهی در جهت درمان بیماران مبتلا به سرطان فراهم شود.

دکتر ماوس افزود: در حال حاضر اثبات شده است که درمان با کمک سلول های T برای بیماران مبتلا به برخی تومورهای خاص مفید است و می توان با کمک تکنیک های ویرایش ژن مثل CRISPR گروه بیشتری از بیماران را درمان نمود.

 


 

منبع خبر: CRISPR Therapeutics

 

 


 انتهای خبر / ادمین


٠٧:٤٣ - دوشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٧٠٥٦٩    /    تعداد نمایش : ١٦خروج
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 15315
 بازدید امروز : 39
 کل بازدید : 32378
 بازدیدکنندگان آنلاين : 7
 زمان بازدید : 3.88